Twórcy

Twórczy influencerzy, czy po prostu Twórcy?

Nie bez powodu osoby reprezentowane przez Folks nazywane są Twórcami. Dbają o tworzenie treści, które nieustannie budują ich kapitał społeczny i autorytet wśród obserwujących i słuchaczy – wszystko sprawia, że stają się osobami niezwykle wpływowymi. Folks to nie tylko agencja influencerów, a sposób na determinowanie zachowań odbiorców i kreowanie wizerunków firm.
Agencja Influencer Marketingu Folks to ludzie kreatywni, pełni pasji – definiowani nie przez swoją użyteczność marketingową, ale poprzez unikatowe treści, z którymi identyfikują się ich widzowie. Przykładowo influencerzy z Warszawy tworzą z odbiorcami z drugiego końca kraju więź opartą na zrozumieniu i zaufaniu.

Influencer = człowiek - zaufaj mu!

Na rekomendacjach internetowych polegamy już tak bardzo, jak na radach najbliższych sobie osób. Mamy przeświadczenie, że możemy liczyć na influencerów w kwestii pomocy doboru produktów, a skuszeni odpowiednio dobraną przez nich kreacją podejmujemy słuszną decyzję. Tu pojawia się kluczowe pytanie – jak właściwie zdobyć solidne zaufanie i wielbicieli po drugiej stronie ekranu? – odpowiadają na nie nasi Twórcy podczas codziennej pracy.
W swoich kreacjach influencerzy zawierają szeroko publikowane w mediach społecznościowych posty, grafiki, video, teksty blogowe, wypowiedzi medialne, recenzje – zawsze z pomysłem i inwencją twórczą.

1 2 3 6
© 2019 – 2024 Folks. All Right Reserved. | Regulamin | Polityka prywatności |
Folks is a part of a group Good-one-group-logo