O nas

Folks łączy Twórców, którzy poprzez swoją pasję, wiedzę, pracę i styl życia zdobyli uznanie i zaufanie społeczności internetowej. Twórcy za pośrednictwem kanałów w social mediach, takich jak: Instagram, Facebook, Twitter, TikTok, YouTube czy własna strona www – nieustannie dzielą się swoim życiem prywatnym i zawodowym, inspirując innych do poznawania świata, rozwoju osobistego i podejmowania wyzwań.

O nas img
O nas img

Nie bez powodu osoby reprezentowane przez Folks nazywane są Twórcami. Dbają oni o tworzenie treści, które nieustannie budują ich kapitał społeczny i autorytet wśród obserwujących i słuchaczy. To wszystko sprawia, że stają się osobami wpływającymi na zachowania swoich odbiorców. Folks to ludzie kreatywni, pełni pasji – definiowani nie przez swoją użyteczność marketingową, ale poprzez unikatowe treści, z którymi identyfikują się ich widzowie.

Folks stoi na straży przemyślanej selekcji Twórców, dbając o to, by właściwie odzwierciedlali tożsamość marki Klienta i spełniali oczekiwania grupy docelowej. Zadaniem platformy Folks jest współtworzenie efektywnej biznesowo komunikacji i kampanii w mediach społecznościowych poprzez właściwą koordynację działań prowadzonych z Twórcami.

O nas img
Dołącz do nas

Folks łączy Twórców, którzy swoją pasję, wiedzę, pracę i styl życia zdobyli uznanie społeczności internetowej. Twórcy za pośrednictwem kanałów w social mediach takich jak: Instagram, Facebook, Twitter, TikTok, YouTube czy własna strona www – nieustannie dzielą się swoim życiem prywatnym i zawodowym, inspirując innych do poznawania świata, rozwoju osobistego i podejmowania wyzwań.

O nas imgNie bez powodu osoby reprezentowane przez Folks nazywane są Twórcami. Dbają o tworzenie treści, które nieustannie budują ich kapitał społeczny i autorytet wśród obserwujących i słuchaczy. To wszystko sprawia, że stają się osobami wpływającymi na zachowanie swoich odbiorców. Folks to ludzie kreatywni, pełni pasji – definiowani nie przez swoją użyteczność marketingową, ale poprzez unikatowe treści z którymi identyfikują się ich widzowie.

O nas imgFolks stoi na straży przemyślanej selekcji Twórców, dbając o to by właściwie odzwierciedlali tożsamość marki Klienta i spełniali oczekiwania grupy docelowej. Zadaniem platformy Folks jest współtworzenie efektywnej biznesowo komunikacji i kampanii w mediach społecznościowych poprzez właściwą koordynację działań prowadzonych z Twórcami.

O nas img
Dołącz do nas
© 2019 – 2023 Folks. All Right Reserved. | Regulamin | Polityka prywatności |
Folks is a part of a group Good-one-group-logo