Powrót do Twórców

justyna_dragan

Jestem fotografem i stylistką kulinarną, autorką książki "Nastoletnie Wypiekanie. Pyszne i fit" oraz bloga www.justynadragan.pl. Prowadzę warsztaty kulinarne dla dzieci i dorosłych, specjalizuję się w cukiernictwie.

Kategorie Twórczości

Fotografia kulinarna i przepisy kulinarne. Oferuję wysokiej jakości zdjęcia zgodne z obecnymi trendami oraz ciekawe przepisy kulinarne tworzone indywidualnie na potrzeby Klienta. Jestem otwarta zarówno na jednorazowe, jak i na długofalowe współprace.

Dobry kontakt, terminowość, indywidualne podejście. Zadowolenie Klienta, dobry kontakt, terminowość i korzyści dla obu ze stron to dla mnie priorytet. Do każdej współpracy podchodzę indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Oferuję autentyczność przekazu, nie podejmuje się współprac, które nie są zgodne z moim contentem ;)

Promocja na www i w social media. Na swoich profilach docieram do sporej grupy odbiorców zainteresowanych szeroko rozumianą kuchnią, kulinariami i fotografią. Moja społeczność nieustannie budowana jest poprzez systematyczność i autentyczność przekazu. Zależy mi na dobrym odbiorze każdej marki (produktów), które mam przyjemność promować.

© 2019 – 2024 Folks. All Right Reserved. | Regulamin | Polityka prywatności |
Folks is a part of a group Good-one-group-logo